Content starts here
CLOSE ×
Search

All Activity

I have meal prepped for yrs. Best way to save money. Most people complain about meat prices but honestly when you see a sale - like I recently got ground breast turkey (Jennie-o) for $1.50 per pack / is usually $5 pack!! 10 packs for $15. normally $5...
TEWKCW 09-11-2021 12:17 PM
1
Reply
1
Kudo
12871
Views
I have meal prepped for yrs. Best way to save money. Most people complain about meat prices but honestly when you see a sale - like I recently got ground breast turkey (Jennie-o) for $1.50 per pack / is usually $5 pack!! 10 packs for $15. normally $5...
TEWKCW 09-11-2021 12:17 PM
1
Reply
1
Kudo
12871
Views
I have meal prepped for yrs. Best way to save money. Most people complain about meat prices but honestly when you see a sale - like I recently got ground breast turkey (Jennie-o) for $1.50 per pack / is usually $5 pack!! 10 packs for $15. normally $5...
TEWKCW 09-11-2021 12:17 PM
1
Reply
1
Kudo
12871
Views
Latest Tags
No Tags Yet
Public Statistics
Date Registered ‎05-21-2012 06:32 PM
Last Visited
Total Messages Posted 1
Total Kudos Received 1
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Users